Македонски | Shqip | English |

Kymco Xciting R 500i

Се продава од: Bmw 07 јун. 02:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Локација: Скопје, Скопjе
Моторцикли : Скутер
Марка: Kymco
Модел: Xciting
Prv sopstfenika dva kluca servisna istoria motorot e socuvam maximim ulje filtri kais registracia novi gumi
070919999
Нема посетени огласи
Кон почеток