Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vespa Piaggio MP3 -17 125 cc

3 100 ЕУР

Се продава од: Dragan 16 мар. 13:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Моторцикли
Скутер
Марка
Piaggio
Модел
MP3
Prodavam vespa piaggio MP3 2017 god 125 cc Registrirana cela godina pominato 1500 km , moze zamena za kola ili vespa do 50 cc
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации