Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skuter Piaggio X10

4 200 ЕУР

Се продава од: dARKO 24 дек. 11:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Моторцикли
Скутер
Марка
Piaggio
Модел
X10
Prodavam skuter Piaggio X10 kafeav kupen od Dynamics
So 3000km
Prva registracija 2013 godina
Prv gazda ne e pagan i e vo odlicna sostojba
Cena 4200 ne e fiksna
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации