Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Piaggio X8 vo odlicna sostojba -06

1 650 ЕУР

Се продава од: Monika 07 авг. 15:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Моторцикли
Скутер
Марка
Piaggio
Модел
X8
Se prodava Piaggio X8 vo odlicna sostojba, 2006 god, so pominati 17000km. Cena po dogovor
Lice za kontakt: Monika 077/725314
Leaflet
Кон почеток