Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Suzuki Burgman 650

1 520 ЕУР

Се продава од: Angel 02 септ. 12:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Берово
Моторцикли
Скутер
Марка
Suzuki
Модел
Burgman
Vo dobra sostojba. Pali i vozi. Motorot e na bg tabli
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации