Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SUZUKI BURGMAN 400

3 500 ЕУР

Се продава од: TOMAS Денес 15:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Кочани
Моторцикли
Скутер
Марка
Suzuki
Модел
Burgman
SUZUKI BURGMAN 400 NA MK TABLI
MOTOROT E VO ODLICNA SOSTOJBA
Leaflet
Кон почеток