Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Suzuki Generic 50cc 2t vo gsg

1 290 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ГСГ Компани 26 мар. 10:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ГСГ Компани

ГСГ Компани

49 Огласи во продавницата

PROMO CENI NA VELOSIPEDI VIPER 29" VO GSG 14 900 МКД
Novi skuteri 50cc 2t 0 МКД
NOVI TRAKTORI DONG FENG 4WD VO GSG NEGOTINO 8 000 ЕУР
PROMO CENI NA VELOSIPEDI VIPER VO GSG 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Локација
Неготино
Моторцикли
Скутер
Марка
Suzuki
Модел
Drug model
❗️Пристигна GENERIC 50cc 2T❗️
👉 1.290 еур 📌

👉 Кредитирање преку Капитал банка на 36 рати со л.карта, одобрување веднаш 📌

💸 Рата од 2.900 ден 💸

🌎 https://motocentargsg.mk

ГСГ КОМПАНИ ДОО
☎️075/420-055

FB : MOTO CENTAR GSG
ГСГ Компани
Автосалон "ГСГ Компани" Овластен Дилер за Трактори од програмите на DONGFENG,TAFE,SAME,IMT,LOMBARDINI , и Скутери од марките на HAMACHI,APRILIA,BENELLI,KYMCO,BAOTIAN,HERK,SKYGO,TOMOS ...
Посетете ја нашата продавница
м.тито 123 Прикажи на мапата
075420055

http://www.facebook.com/pages/GSG-COMPANY/36304464

ГСГ Компани
075420055
Leaflet
ГСГ Компани

ГСГ Компани

49 Огласи во продавницата
PROMO CENI NA VELOSIPEDI VIPER VO GSG NEGOTINO 5 990 МКД
NOV MODEL ITALJET DRAGON 50cc VO GSG 1 350 ЕУР
NOVI VELOSIPEDI VIPER 26 VO GSG 11 900 МКД
TRAKTORI SAME DEUTZ-FAHR DONGFENG SO 2% KAMATA 9 350 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации