Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Yamaha X-Max 250 2015

4 000 ЕУР

Се продава од: erdo 02 јул. 21:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Дебар
Моторцикли
Скутер
Марка
Yamaha
Модел
X-MAX
vo super sostojba od prv sopstvenik so tri kluca
so site servisi napreveni so 23 000 km pominat
so dve stakla za veter i kufer.
poveke info na tel viber..
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации