Објавени: септ. 19 2023 01:02

Zenski nov skuter Kuba Blueberry 50cc

ЕУР

ЕУР
Објавени: септ. 19 01:02
Прегледи: 13
Se prodava ubav zenski skuter , so grafichki cveten dizajn
Skuterot e kompletno nov i garaziran , so garancija ( garanten list ) do juli mesec 2023 godina.

SKUTER 50cc
03.07.2021 godina kupen od salon vo MK
Registriran
Skopski tablici
Model : KUBA BLUEBERRY 50cc
Boja : CRNA MAT ( so fluorescentni cvetovi )
Km : pominati 800 km
Benzin
Skuterot se prodava komplet so kufer

Cena : 1200 evra
Kon tel : 070426920 VIKI
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
13
070426920

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации