Објавени: септ. 21 2023 03:51

Piaggio Beverly 300 (2020) So kufer - Kako novo

ЕУР

Објавени: септ. 21 03:51
Прегледи: 38
Se prodava Piaggio Beverly 300cc. Odlicno socuvano i ne e pagjano. Opremeno so ABS, TCS( kontrola za prolizguvanje), Vizir i kufer.

Godina: 2020
Pominato: 7500 KM.
Napraven servis pred 500 KM.
Registrirano do pocetok na 2024.

Borjan 076/425-455
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
38
076424455

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации