Објавени: септ. 22 2023 07:22

Piaggio Beverly 300ie

ЕУР

Објавени: септ. 22 07:22
Прегледи: 22
Piaggio Beverly 300ie 2013 godina kupen vo MK.
Ne e pagan i ne e farban.
Motorot e vo odlicna sostojba kompletno servisiran pred 200km.
Smeneto
Kais, rolni, zategac, lamela, ujle, filter za ulje i filter za vozduh.
Site delovi se originalni Piaggio kupeni od Moto Jove (gi imam i starite delovi)
Minatata sezona e zamenet akumulator
Registriran do 06.2024
Bez zameni, se prodava poradi kupen drug motor.
Cenata e fiksna
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
22
071/258-750

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации