Оглас од претпријатие Објавени: мар. 26 2021 10:01

Suzuki Generic 50cc 2t vo gsg

ЕУР

Објавени: мар. 26 10:01
Прегледи: 41
❗️Пристигна GENERIC 50cc 2T❗️
👉 1.290 еур 📌

👉 Кредитирање преку Капитал банка на 36 рати со л.карта, одобрување веднаш 📌

💸 Рата од 2.900 ден 💸

🌎 https://motocentargsg.mk

ГСГ КОМПАНИ ДОО
☎️075/420-055

FB : MOTO CENTAR GSG
Опис на линк

GSG Motocentar

Мотоцентар "ГСГ" доо - Неготино - Овластен Увозник и Дилер за Скутери и Велосипеди за Македонија.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Мотоцентар "ГСГ" доо - Неготино - Овластен Увозник и Дилер за Скутери и Велосипеди за Македонија.
м.тито 123 075420055 https://www.motocentargsg.mk

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации