Објавени: септ. 03 2023 09:08

Vespa GTS Super Sport 300cc Racing Sixties

ЕУР

Објавени: септ. 03 09:08
Прегледи: 4
Prodavam Vespa GTS Super Sport 300cc
Racing Sixties Limited Edition
Vespata e vo odlicna sostojba mnogu socuvana vo fabricka sostojba, ne e pagana bez grebanici
kupena nova vo Ambasador Ohrid so kompletna servisna istorija i dokumentacija.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
4
077829009

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации