Објавени: окт. 03 2023 02:33

Yamaha X-Max 400 TechMax 2020

ЕУР

Објавени: окт. 03 02:33
Прегледи: 14
Prodavam Yamaha XMAX 400 TECHMAX prv gazda
Kupen od Moto azzuro
2020 godina na proizvodstvo
7.000 km servisna kniska vo yamaha
Registriran do 2024
Bez grepka kako nov garaziran
Bez zameni
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
14
077997991

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации