Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Bmw Hp4 2014

10 800 ЕУР

Се продава од: Nadi emruli Вчера 20:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Моторцикли
Спортски
Марка
BMW
Модел
Drug model
Shitet BMW Hp4 2014
esht me letra te zvicres e shes 10800 euro i ka 19000 km secilen 2000 km esht bor servis me dokument . Full oprim.. Per ma shum informata fkate ket person Liridon nr. 0038971722070
Nadi emruli
+389 71722070
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации