Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sporski motor 200cc

350 ЕУР

Се продава од: male 14 апр. 06:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Локација
Струга
Моторцикли
Спортски
Марка
Cagiva
Модел
Roadster
se prodava sportski motor praenod 150 na 200 kubici moze zamena za 125 ili 150 kubici za povece informaci na telefon
Leaflet
Кон почеток