Македонски | Shqip | English |

Honda CBR 1000F

Се продава од: Honda 19 јул. 12:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.420 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 600 ЕУР

Година: 1996
Локација: Гази Баба, Скопjе
Моторцикли : Спортски
Марка: Honda
Модел: CBR
Motorot e vo odlicna sostojba spremen za sezona,mozna e zamena.
Нема посетени огласи
Кон почеток