Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Honda CBR600RR

3 500 ЕУР

Се продава од: Ratko Aladzov Вчера 15:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Струмица
Моторцикли
Спортски
Марка
Honda
Модел
CBR
MK Документи
Нови гуми
Регистриран до 01/2019
Ratko Aladzov
078214019
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации