Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Honda RVF 400

6 000 ЕУР

Се продава од: Dosta 19 јун. 21:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Моторцикли
Спортски
Марка
Honda
Модел
VF
Hello I'm french In Jance.
so i speak English
Je parle Français, normal
e ance Italiano.
Кон почеток