Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kawasaki Ninja 250R

1 750 ЕУР

Се продава од: Biljana Денес 16:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Локација
Куманово
Моторцикли
Спортски
Марка
Kawasaki
Модел
Ninja
Se prodava Kawasaki Ninja 250R vo odlicna sostojba.Smento ulje I filter.Cenata nee fiksna. Telefoni za kontakt/Viber:071798356 I 070340899
Biljana
071798356
Кон почеток