Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Suzuki GSX-R 1000 K8

8 900 ЕУР

Се продава од: Branko 05 септ. 14:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Моторцикли
Спортски
Марка
Suzuki
Модел
GSX-R
Prodavam Suzuki gsx-r 1000 K8
Pominati kilometri 24.900
Kupen vo dynamix
Prv sopstvenik
Izduv-Jardine GP1
Napraven komplet servis
Novi gumi pirelli rosso3
Registriran do avgust 2019
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации