Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yamaha R6

Се продава од: .... 14 јан. 15:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Локација
Гостивар
Моторцикли
Спортски
Марка
Yamaha
Модел
YZF
2006 godina—33.000 km—full servis pred 600 km—mk tabli—novi gumi—ekstra oprema—top sostijba—info:072264444
Leaflet
Кон почеток