Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava Yamaha R6

2 200 ЕУР

Се продава од: Marjanco 19 дек. 21:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Пробиштип
Моторцикли
Спортски
Марка
Yamaha
Модел
YZF
Motorot e vo top sostojba pali vozi
Smento akumulator, ulje, gumi

Registriran na MK dokumenti

Poveke informacii na tel 076-370-080
Marjanco
076-370-080
Leaflet
Кон почеток