Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yamaha R6 vo top sostojba

2 300 ЕУР

Се продава од: Marjanco 20 авг. 12:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Пробиштип
Моторцикли
Спортски
Марка
Yamaha
Модел
YZF
Motorot e pali vozi registriran na Makedonski dokumenti
Smeneto ulje, filter, gumi i prenos

Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme


Tel br 076-370-080
Marjanco
076370080
Leaflet
Кон почеток