Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

YAMAHA R6

0 ЕУР

Се продава од: Marjanco 13 јан. 11:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Пробиштип
Моторцикли
Спортски
Марка
Yamaha
Модел
YZF
Motorot e vo odlicna sostojba
Smeneto ulje filtri
Gumi
Lanec

Na makedonski dokumenti
Registriran
Marjanco
076370080
Leaflet
Кон почеток