Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

YAMAHA R6

2 500 ЕУР

Се продава од: Marjanco 16 фев. 12:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Пробиштип
Моторцикли
Спортски
Марка
Yamaha
Модел
YZF
Се продава Yamaha R6 во одлична состојба сменето улље, филтер, гуми, ѕвезди и ланец.
На македонски документи
Регистриран
Marjanco
076370080
Leaflet
Кон почеток