Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Yamaha R6

2 400 ЕУР

Се продава од: Maco 01 авг. 02:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Пробиштип
Моторцикли
Спортски
Марка
Yamaha
Модел
YZF
Prodavam Yamaha R6 vo odlicna sostojba
-smeneto ulje,filter,gumi

Motorot e registriran na Mk dokumenti
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации