Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yamaha R6

2 300 ЕУР

Се продава од: Maco 13 авг. 15:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Пробиштип
Моторцикли
Спортски
Марка
Yamaha
Модел
YZF
Se prodava Yamaha R6 pali vozi
Motorot e vo top sostojba na Mk dokumenti registriran
-smeneto ulj i filter
-gumi
-lanec i dzvezdi

Telefon za informacii 076-370-080
Leaflet
Кон почеток