Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yamaha R6

2 300 ЕУР

Се продава од: Marjanco 26 авг. 16:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Пробиштип
Моторцикли
Спортски
Марка
Yamaha
Модел
YZF
Se prodava Yamaha R6

Motorot e vo top sostojba
Registriran na Mk dokumenti

Poveke informacii na 076-370-080
Marjanco
076370080
Leaflet
Кон почеток