Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Atv 125

950 ЕУР

Се продава од: Irfan Вчера 19:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Моторцикли
Теренски/Offroad
Модел
Drug Model
Atv 125 cc so 3 brzini napred eden rikfers
Novi 000000 kilometraza
So platena carina
Tlf za kontakt
070949914
Leaflet
Кон почеток