Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Motor Yamaha DragStar 1100 Full Oprema -06

7 999 ЕУР

9 800 ЕУР

Се продава од: Ivan 14 авг. 11:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Моторцикли
Теренски/Offroad
Марка
Yamaha
Модел
DragStar
Мотор Yamaha Drag Star 1100
Гаражиран цело време.
Година и прва рег.: 2006
зафатнина: 1100 кубика
сила: 46Kw
Километри : 2500 km
Комплетно опремен со оригинални делови директно донесени од Америка.
Опрема : Тврди куфери , потпирач за сопатник, ветробранско стакло , додатни светла , енџен гард , кастам рачки, одмарачи за нозе за шофер и сопатник, додатна решетка отпозади за багаж,
Идеален за долги тури и патувања , одлична амортизација
Leaflet
Кон почеток