Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Atv 125

950 ЕУР

Се продава од: Irfan 30 ноем. 19:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Моторцикли
Теренски/Offroad
Модел
Drug Model
Atv 125 cc so 3 brzini napred eden rikfers
Novi 000000 kilometraza
So platena carina
Tlf za kontakt
070949914
Irfan
 
070949914
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации