Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Aprilia Pegasso Strada factory 650 CC Mk tabli

3 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Dragan Dooel Вчера 11:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Dragan Dooel

Dragan Dooel

18 Огласи во продавницата

Peugeot 206 plus 1.4 hdi 70ks 2001 3 400 ЕУР
DVE CISTO NOVI FREZI 2.5M i 3.0M 0 МКД
OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125 KS 2010 GOD COSMO !!! 6 100 ЕУР
Ford Kuga 2.0 tdci 120ks 2015 11 900 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Локација
Кочани
Моторцикли
Туринг
Марка
Aprilia
Модел
Pegaso
MK TABLI
- POTROSUVACKA 4L/100 KM TESTIRANA
- POMINATI 24 000 KM
- TEZINA 168 KG
- NOV AKUMULATOR
- LED STOP SVETLO, POZICIJA I ZMIGAVCI
- MIVV OD GRANI
- BREMBO SISTEM ZA KOCENJE
- DVA KLUCA
- BRZINA 185 KM/H

- MOTOROT NE E PAGJAN NE E FARBAN ORIGINALNA BOJA MAKSIMALNO ZACUVAN

- SPREMEN ZA SEZONA BEZ EDEN DENAR VLOG VO NEGO

- PROVERKA KADE SAKATE PO VASA ZELBA

- ZA PODETALNI INFO ⬇️⬇️⬇️⬇️
📲📲📲 077 914 596 DRAGAN📲📲📲
Dragan Dooel

Dragan Dooel

18 Огласи во продавницата
VW POLO 1.4 TDI 80 KS 2008 GOD !!! 3 600 ЕУР
FORD FIESTA 1.4 TDCI 68 KS 2007 GOD !!! 3 000 ЕУР
Fiat Qubo 1.3 multijet 75ks 2009 3 700 ЕУР
BMW 530D 235HP 6 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации