Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ducati moze i zamena

4 000 ЕУР

Се продава од: Isak 23 септ. 21:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Моторцикли
Туринг
Марка
Ducati
Модел
Drug model
Motorot e na dobra sostojba ima novi gumi ima lufta za pazar
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации