Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Harley Davidson Forty Eight 48

19 300 ЕУР

Се продава од: Semir 03 авг. 07:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Струга
Моторцикли
Туринг
Модел
Drug model
Se prodava Harley Davidson forty-eight 48 bober custom 2013 godina,so pominati 8000km kustomiziran vo ZURICH.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации