Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Jawa 350 vo odlicna sostojba

500 ЕУР

Се продава од: miroslav 28 ноем. 19:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Куманово
Моторцикли
Туринг
Марка
Jawa
Модел
350
Motorot e vo odlicna sostojba pominati samo 2000 km
vredi da se vidi i proba
miroslav
071768016
Leaflet
Кон почеток