Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kupuvam polovna pumpa

0 МКД

Се продава од: Bilent Destanovski 05 дек. 18:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Mi treba polovna vakum pumpa od opel..moze od
Zafira 2.2. Sigmun 2.2 vektra 2.2 samo benzin motori.
Bilent Destanovski
070313511
Leaflet
Кон почеток