Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MENUVAC ZA BMW X1 XDRIVE 18D 2.0 DIZEL 2011 G.

690 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: TOME 03 јан. 18:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
TOME

TOME

16 Огласи во продавницата

ALU BANDAZI ZA AUDI 15ki 140 EUR
4 BANDAZI 17 COLA ZA VW TOUAREG 300 EUR
4 BANDAZI KOMPLET SO GUMI ZA BMW X5 350 EUR
MERCEDES-BENZ VITO 110 LADILNIK  -11 10 500 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Битола
Menuvac za BMW X1
XDRIVE 18D
2.0 DIZEL
2011GOD.
4X4
105 KW 143 KS
TOME
UVOZ I PRODAZBA NA POLOVNI VOZILA OD STRANSTVO.
Посетете ја нашата продавница
Vladimir Nazor br.2A Прикажи на мапата
078 366 066
Leaflet
TOME

TOME

16 Огласи во продавницата
4 BANDAZI 17 COLA ZA VW TOUAREG 300 EUR
BMW 118 DIZEL -08 6 800 EUR
ALUMINSKI BANDAZI 17 KI I GUMI ZA FORD FOCUS 250 EUR
VOLKSWAGEN SHARAN 1.9 TDI 2008G. 6 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации