Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Avtomobil za delovi

500 ЕУР

Се продава од: zoran 30 ноем. 01:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
kolata ne e prevrtuvana ili slicno nego e udrena direkno vo zivotno
na motorot i plinot im e izvrsen golem servis pred nepoln mesed da bide kolata udrena i se vo top sostojba pali vozi
zoran
 
078 339 026
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации