Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT GRANDE PUNTO

1 800 ЕУР

Се продава од: gavrilo 29 јун. 09:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
SE PRODAVA GRANDE PUNTO 2009 ITNO CUKNATO VO PREDNICATA KRILATA I HAUBATA SO PLIN ODRZUVANA VO FIAT
gavrilo
078271205
Leaflet
Кон почеток