Македонски | Shqip | English |

RENAULT CLIO 1.2

Се продава од: Николчо 27 јан. 18:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Крива Паланка
Продавам хаварисано Рено Клио 1.2, 43KW, 1995 Год. Оштетени се:
-Преден браник
-Хауба
-Хладњак
-Шофершајбна
-Десно крило
-Десен фар
Останатото е се во исправна состојба, Моторот пали. Помината километража 180.000km.
Има серво, централно...
МОЖЕ ЦЕЛО, МОЖЕ И НА ДЕЛОВИ
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Нема посетени огласи
Кон почеток