Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Polovni delovi za Ford Mondeo Mk3 Focus C-Max

99 ЕУР

Се продава од: Miki 15 септ. 09:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Polovni delovi za:
Ford Mondeo mk3 od 2001 do 2007
2.0 tddi, 2.0tdci, 2.2 tdci, 2.0 benzin, 2.5 benzin..
Ford Focus mk1 od 1998 do 2004
1.8 tddi 1.8 tdci 1.4 1.6 2.0 benzin
Ford C-Max od 2003 do 2008 2.0 tdci 136 ks 6 brzini Ford Mondeo mk4 2.0 tdci 145 ks I 1.8 tdci 125 ks
Кон почеток