Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes E290 classic -98

1 000 ЕУР

Се продава од: ismija 07 мар. 09:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Mercedes E 290 clasic. 98god osteteni mu se levo krilo. Preden branik. lev far i ladnjacite.
Motorot mu e vo top forma. Enterierot mnogu socuvan aerbaci ispravni. Seprodava hitno
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации