Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Delovi za Scania 124L 420/ 124R 420 do 2005

300 ЕУР

Се продава од: goran 25 фев. 21:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Prodavam polovni delovi za Scania 124L 420 /Scania 124R 420 do 2005 godina. Isto taka prodavam sekakvi polovni delovi za Scania 112 i 113 !!!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации