Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Chevrolet Aveo 2006 1.2

800 ЕУР

Се продава од: Blagoj 01 авг. 10:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Радовиш
Kolata e tehnichki vo perfektna sostojba oshtetena e samo karoseriski. Ostetena e levata strana
Kolata pali i se vozi ... Se prodava vo delovi ili cela
Kontakt - 071219056
Za cela cenata e 800€
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации