Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iveco Stralis 440 EURO 5 -08 na delovi

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Rabota Вчера 15:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Rabota

10 Огласи во продавницата

Vozaci za zamena vo Svedska 0 МКД
Iveco Stralis  EURO 3 -05god so Bugarski dokumenti 5 500 ЕУР
MAN TGA -02god na delovi 0 МКД
Se bara mehanicar za kamioni 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Ресен
Se prodava Iveco Stralis 440 EURO 5 na delovi
Menuvac, Motor, Kabina, Diferencijal i drugi delovi

Kamionot se naoga vo Svedska
Leaflet

Rabota

10 Огласи во продавницата
Vozaci za zamena vo Svedska 0 МКД
MAN TGA -02god na delovi 0 МКД
Se bara mehanicar za kamioni 0 МКД
Se baraat vozaci za rabota vo Svedska 0 МКД
Кон почеток