Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo 460 EURO 3 -04 god na delovi

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Rabota Денес 15:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Rabota

10 Огласи во продавницата

Iveco Stralis  EURO 3 -05god so Bugarski dokumenti 5 500 ЕУР
Se bara mehanicar za kamioni 0 МКД
Se baraat vozaci za rabota vo Svedska 0 МКД
Vozaci za zamena vo Svedska 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Ресен
Se prodava Volvo 460 EURO 3 2004godina na delovi
Menuvac, Motor, Kabina, Diferencijal

Kamionot se naoga vo Svedska
Leaflet

Rabota

10 Огласи во продавницата
Iveco Stralis  EURO 3 -05god so Bugarski dokumenti 5 500 ЕУР
Se bara mehanicar za kamioni 0 МКД
Vozaci za zamena vo Svedska 0 МКД
Se baraat vozaci za rabota vo Svedska 0 МКД
Кон почеток