Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zastava 128 neispravna

12 000 МКД

Се продава од: Branko 24 дек. 15:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Avtomobilot e vo neispravna sostojba i e proizvedena 1986 godina
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации