Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hyndai Accent havarisano

300 ЕУР

Се продава од: Trajko 28 фев. 11:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
prodavam havarisano vozilo so ispraven motor erkondisan dolna postrojka , evro kuka, radio sedista i sasija. Cena 300 evra
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации