Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ford Fiesta 1.4 tdci 2003 za delovi

1 ЕУР

Се продава од: Митко 14 дек. 23:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Валандово
Автомобилот се продава целосен(не по делови).Нема директен удар со друго тело(превртена и влечена од бездна)
Моторот е здрав
Има и акумулатор
Четири нови (3 годишни) зимски и летни гуми.
Цена по договор
Митко
075988032
Leaflet
Кон почеток